Kapadokya Balayı Fiyatları

Kapadokya balayı fiyatları denilince Kapadokya otellerinin oluşturmuş olduğu mikrnom balayı paketleri akla gelmektedir. Kapadokya balayı fiyatları ne kadardır? En uygun balayı paketi nasıl alınır gibi sorularıda beraberinde getirmektedir. Kapadokyada bir balayı paketi aldığınızda dikkat edilmesi gereken Kapadokya Gezisi içerisinde dahil mi? Kapadokya gezileri dahil ise nereler gezidirilmektedir. Bu dikkat çekici noktaları çok iyi araştırmanız gerekir yoksa balayı tatilinizden hem memnun kalmazsınız hemde tatiliniz çok yüksek maaliyetlere patlamış olur.

Akıncı Konağı otel olarak en ucuz paketimiz balayı 2 paketi en yüksek paketimiz ise balayı 5 olarak adlandırılmaktadır. Balayı paketlerimiz içerisinde aktiviteler dahil değildir ama isterseniz dahil edebilirsiniz.

Otelimizdeki bazı odaların içerisinde bulunan jakuzi sezon başında belirlenmiş olup balayı tatilinize ek olarak alınmaktadır.Standart odalarımız içerisinde banyo bulunmakta fakat jakuzi gibi bir küvet bulunmamaktadır. Duşa kabin şeklindedir.

Kapadokya
Balayı Paketlerimiz

Kapadokya Balayı 2 Paketi
2 kişilik fiyat :
900 tl
Kapadokya Balayı 3 Paketi
2 kişilik fiyat :
1250 tl
Kapadokya Balayı 4 Paketi
2 kişilik fiyat :
1500 tl
Kapadokya Balayı 5 Paketi
2 kişilik fiyat :
1750

Tripadvisor Yorumları için Tıklayınız.